Mittwoch, 12. April 2017

Arsenalu Arsène Wenger zostáva málovravný pred José Mourinho zúčtovania

Aj napriek rad novinárskych pokusoch dostať Arsène Wenger, aby sa zapojili do stanovisko k ničomu dokonca nejasne do činenia s José Mourinho na predzápasové tlačovej konferencii, Arsenal manažéra postoj bol kryštál clear.Premier League: 10 vecí, ktoré vyzerajú out pre tento víkend Celý článok

pre niekoho, kto normálne slobodne hovorí o nejakom téme, manažér Chelsea bol non-štartér. Nada. Zip.História vzájomnej antipatie beží hlboká a keď povedal Wenger nechcel komentovať, či by triasť Chelsea manažérom za ruku, jeho výraz uťahovanie napätia celá táto brouhaha vyvoláva bola hmatateľná.

Iróniou bolo Wenger bol tak neústupný, aby roznietiť ten to particularstory ale tento úmyselný postoj, aby ho diskutovať - ​​tak nezvyčajné pre neho - bol odhaľujúce natoľko, aby vyrazil akýsi tlejúci rovnako. Zhromaždenie novinári boli ponechaní sa snaží analyzovať hlbší význam klastra no comments.Gary Cahill :? Chelsea pripravený za Arsenal po Ligy majstrov morálku boost Viac

Ešte Mourinho vykopávky mať žiadny vplyv

"mali by ste sa ho spýtať na túto otázku.Sústredím sa na to, čo mám rád, čo je futbal. Vážim si každého v práci a sústrediť sa na to, čo mám rád, a to je futbal.Všetko ostatné úprimne ma netýka moc. "

Ale nemajú vplyv na vás?

" Nie preto, že som ti práve povedal, že to, čo je dôležité, je futbal ja. "

Čo nie je potřesení rúk v Community Shield?

, Nechcem o tom hovoriť. '

budete potriasť rukou zajtra?

"nebudem vám povedať viac, že ​​som vám to povedal."

máte mrzí str ane incidente v minulej sezóne?

"mám nič viac povedať o tejto situácii. "

je váš vzťah s José lepší?

, špeciálne vzťah nie je moja starosť, všetko, čo robiť starosti, je náš výkon zajtra. '

Sú Chelsea v úpadku?

"Neviem, nechám, že pre odborníkov.Starám sa o svoj tím a svoje vlastné problémy. "

To všetko sa cítil trochu prepadnem, či robíte a prepadnem, či nemáte čo sa týka tejto časti diskusie. Wenger žiadny fanúšik týchto slovných kapôt a nemá rád, aby si myslia, že majú príliš veľa skutočné následky.

"Realisticky ľudia prichádzajú pozerať na futbal a všetko ostatné je trochu sekundárne," hovorí. "Čo je dôležité, je kvalita, čo uvidíme zajtra na 12.45pm a chcete, aby ľudia sústrediť sa na to. Pre nás je to veľká hra, a vieme, že našu pozíciu na konci sezóny bude závisieť na tom, ako dobre robíme vo veľkých hier. Nemyslím si, že pr� �liš veľa o tom, kde stojí Chelsea v lige v tejto chvíli.Aj viac zamerať na nás dobrý výkon pri plnom výkone až zajtra. "

Wenger pozitívne odráža na dopad nakoniec porazil Chelsea v Community Shield. "To môže byť niekedy mentálny blok pre hráča alebo tímu, keď nevyhráte proti niektorým tímom. Na tomto poli to bolo dobré, "hovorí.

Hoci liek bol ďaleko od ideálu, s neskorým návrate z Chorvátska ešte zhoršuje skutočnosť, miestne letisko bolo uzavreté a tím potreboval cestovať dve hodiny by tréner lietať zo susedného Slovinska, Wenger nechce žiadne výhovorky. "Vedel som, že pred zápasom v Záhrebe, že čas by bol krátky a rozhodovali trochu spojený s tým.Sme v pozícii, kedy môžeme vykonať zajtra. "

Je to ešte rozhodnúť o tom, či si vybrať Theo Walcott, s 11 gólov z 11 štartov, alebo Olivier Giroud, ktorý je trvalé ťažké časy, a to až vpredu, zatiaľ čo Per Mertesacker je opäť k dispoz� �cii po chorobe. - aj keď môže mať nejaké problémy premiestňovanie výborný Gabriel

Wenger potvrdil, že Jack Wilshere bude mať operáciu budúci týždeň. "Je to rana, veľký problém, ale v krátkodobom horizonte len preto, že nepoškodzuje svoju budúcnosť."


Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen